قابل توجه داوطلبان مصاحبه تخصصی دوره دکتری ۱۴۰۰

قابل توجه داوطلبان مصاحبه تخصصی دوره دکتری ۱۴۰۰
 
داوطلـبان گرامی ضمن تبریک قبولی در مرحله اول آزمون دکتری مهندسی فناوری ماهواره سال ۱۴۰۰ به اطلاع میرساند مصاحبه تخصصی دانشکده فناوری های نوین در روز چهارشنبه مورخ ۲۶ خردادماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد. ساعت دقیق مصاحبه ها به تفکیک در جدول زمانبندی دقیق برای هر متقاضی متعاقباً اعلام خواهد شد.
 • با توجه به برگزاری مصاحبه در دانشگاههای مختلف و امکان تداخل با زمان مصاحبه سایر دانشگاهها، احتمال تغییر تاریخ‌های فوق وجود دارد که در اینصورت تاریخ جدید در اطلاعیه های بعدی اعلام میگردد. لذا خواهشمند است به اطلاعیه های منتشر شده در سایت دانشگاه pga.iust.ac.ir و دانشکده فناوری های نوین  fn.iust.ac.irتوجه فرمایید.
  به منظور ارسال مدارک و آمادگی برای انجام مصاحبه، توجه داوطلبان گرامی را به موارد زیر جلب می‌نماید:
۱- پس از اعلام نتایج آزمون توسط سازمان سنجش آموزش کشور، متقاضیان معرفی شده به این دانشکده جهت ارزیابی تخصصی تا تاریخ ۱۹خرداد۱۴۰۰  فرصت دارند. مدارک و مستندات ذکر شده در انتهای این فرم را، درسامانه تحصیلات تکمیلی دانشگاه علم و صنعت ایران (ثبت­ نام دوره دکتری مهندسی فناوری ماهواره سال ۱۴۰۰) وارد نمایند.
آدرس سامانه: :https://golestan.iust.ac.ir/Forms/AuthenticateUser/main.htm
۲- با توجه به زمان کوتاه برای ارزیابی مدارک داوطلبان،مهلت ثبت نام و ورود اطلاعات در سامانه تمدید نخواهد شد. بدیهی است عدم تکمیل فرم و ارسال موارد ذکر شده به منزله انصراف از شرکت در مصاحبه می­باشد.

۳- صحت اطلاعات وارد شده در سامانه به عهده داوطلب می باشد و در صورتی­که در هر مرحله از فرایند پذیرش داوطلب و یا حتی پس از قبولی در دانشگاه مشخص گردد که اطلاعات وارد شده با اطلاعات واقعی مغایرت دارد مطابق با قوانین برخورد خواهد شد و پذیرش داوطلب لغو می گردد.
 
۴-هر داوطلب بایستی صرف نظر از نوع ورود هزینه جداگانه­ای برای ثبت­ نام در هر گرایش پرداخت نماید.
 
با توجه به شیوع ویروس کرونا و بر اساس تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا، مصاحبه تخصصی به­صورت مجازی برگزار خواهد شد. لذا لازم است داوطلبان امکانات سخت‌افزاری (میکروفون و دوربین) و نرم‌افزاری لازم را در اختیار داشته باشند

لینک نرم‌افزارهای ضروری
http://ocw.iust.ac.ir/local/staticpage/view.php?page=Essential-Software

مدارک لازم  جهت ارائه درسامانه دانشگاه (ارائه اصل مدرک در مراحل بعدی ضروری می باشد.(:
 1. فرم اطلاعات داوطلبان به صورت تکمیل شده (الزامی)
 2. ارائه سه توصیه نامه که یکی از آن ها از استاد راهنمای ارشد دانشجو است) توصیه نامه ها بصورت محرمانه از طرف استاد و از طریق ایمیل sedighyiust.ac.ir برای معاونت آموزشی دانشکده ارسال می گردد)
 3. فرم تعهد رعایت اصول برگزاری جلسه مجازی (الزامی)
 4. تصویر کارت ملی و شناسنامه (الزامی)
 5. تصویر فرم اولویت‌های انتخاب دانشگاهها در سامانه سازمان سنجش (الزامی)
 6. تصویر پرداخت الکترونیکی هزینه مصاحبه یا فیش واریزی (الزامی)
 7. مستندات مربوط به فعالیت های پژوهشی (مقالات، کتب، اختراعات و ...)
 8. تصویر مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد (یا گواهی معدل برای دانشجویان ترم آخر کارشناسی ارشد) که معدل و تاریخ فارغ التحصیلی در آن ذکر شده باشد  به همراه ریز نمرات (درصورتی که مدرک، کارشناسی ناپیوسته باشد ارائه تصویر مدرک کاردانی نیز الزامی میباشد).
 9. تصویر صورتجلسه دفاع کارشناسی ارشد (در صورت دفاع)
 10. تصویر مدرک زبان معتبر.
 11. گواهی در خصوص سوابق تدریس.
 12. گواهی معتبر مبنی بر داشتن شرایط استفاده از سهمیه قبول شده (ویژه مربیان، رزمندگان و ایثارگران)
 13.  
راه های ارتباطی
پیام رسان بله: fniust  - شماره تماس: ۷۳۲۲۵۸۲۴-۷۳۲۲۵۸۰۲ 
ایمیل:
sedighyiust.ac.ir

دفعات مشاهده: 1630 بار   |   دفعات چاپ: 151 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر